iAnnotate

Uygulama açıklaması: 

belgelerle çalışmak iAnnotate ile hiç olmadığı kadar kolay! iAnnotate PDF dosyalarını, ofis belgelerini, görüntüleri ve web sayfalarını okumak, not almak ve paylaşmak için en güçlü ve pratik çözümdür. dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcı belgelerle çalışmak için yıllardır iAnnotate'i tercih ediyor.
iPhone ve iPad için evrensel uygulama desteği, iPADOS çoklu görev desteği, apple pencil desteği, esnek vurgulama araçları, Cloud entegrassyonu, belge okuma ve paylaşma araçları, web sayfası işaretleme araçları ve çok daha fazlası iAnnotate ile parmaklarınızın ucunda. üstelik tüm bunlar ve çok daha fazlası oldukça basit ve kişiselleştirilebilir bir arayüz altında sizi bekliyor olacak!
iAnnotate uygulamasını derslerde not tutmak, belge ve makalelerinizi okumak ve vurgulamak, belgelerinizi imzalamak, belgelerinizi yönetmek ve paylaşmak için kullanabilirsiniz.
temel özellikler:
**güçlü iPAD desteği: iAnnotate, iPAD'inizle kusursuz bir uyum içerisindedir. bu sayede tabletinizin tüm yeteneklerinden sonuna kadar yararlanırsınız. apple pencil ile not almak ve çizmek, belgenizi yakınlaştırmak ve içeriği kaydırmak oldukça koolaydır. sonuç olarak, belgelerinizle doğal ve sezgisel bir biçimde çalışır ve işinizi çok daha keyifli sürdürürsünüz.
**tüm cihazlarınızda sizinle: iAnnotate güçlü iPAD desteğine ek olarak, iOS cihazlarınızda da sorunsuz çalışır.
**çalışırken zaman kazanın: klavye kısayolları ve çoklu görev desteği ile birden fazla belge ile hızlıca etkileşime geçin; işinizi çok daha kısa zamanda bitirin.
**güçlü belge araçları: iAnnotate aradığınız tüm düzenleme araçlarını parmaklarınızın ucuna getirir. uygulama ile belgelerinizin altını çizebilir, önemli gördüğünüz bölümlerine açıklamalar ve notlar ekleyebilir, vurgulama araçlarıyla vurgulayabilir, ses kaydı ve fotoğraf ekleyebilir ve zaman damgası ile damgalayabilirsiniz. üstelik tüm bunları apple pencil rahatlığıyla bir arada yapabilirsiniz.
**arayüzü özelleştirin: sık kullandığınız belge araçlarına daha hızlı ulaşmak için onları özelleştirilebilir araç çubuklarında toplayın; araç çubukları arasında geçiş yapın veya tüm araçları bir arada görüntüleyin.
**Cloud desteğinden yararlanın: iCloud, OneDrive, Box vb.. servislerdeki belgelerinizi görüntüleyin, düzenleyin ve senkronize edin. böylece tüm ortamlardaki belgelerinizle sorunsuz ve bir arada çalışın.
**aradığınız belgeyi kolayca bulun: yerel kitaplığınızdaki ve bulut depolama alanınızdaki belgeleri arayın ve onlara hızlıca erişin.
**düzenlemelerinizi üçüncü parti uygulamalarla paylaşın: iAnnotate, vurgu ve açıklamalarınızı doğrudan çalıştığınız PDF'ye kaydeder, böylece ilgili içerik harici PDF okuyucularda görüntülenebilir ve düzenlenebilir.
**web sayfalarını açıklama eklemek için içe aktarın: bir web yakalama sekmesi açın ve işaretlemek istediğiniz siteyi bulun. iAnnotate ilgili sayfayı bir PDF'ye dönüştürecektir. ardından, tıpkı diğer belgelerle çalıştığınız gibi bu sayfada da açıklama ve vurgulama işlemleri yapabilirsiniz. bu özellik sayesinde, üzerinde çalışmak istediğiniz bir web içeriğinin kırpılmış ve PDF dosyasına dönüştürülmüş bir sürümüne sahip olursunuz.
**sekmeleri kullanın: birden fazla belgeyi ayrı sekmelerde açın ve hem tablette hem de telefonda aralarında kolayca gezinin.
**belgelerinizi yönetin: Belgelerinizi klasörler altında organize edin ve eklenme tarihine, son açılma tarihine veya alfabetik sıraya göre sıralayın.
**PDF şablonları oluşturun: PDF dosyalarınızı ihtiyacınıza uygun sayfa yapılarıyla yeniden oluşturun.
**PDF sayfalarını yeniden organize edin: PDF belgelerinizdeki sayfaları ekleyin, silin, döndürün ve yeniden sıralayın.
**açıklamalarınızı dışa aktarın: belgelerinize eklediğiniz açıklama ve vurgulamaları e-posta veya yeni bir PDF dosyasında dışa aktarın.

erişilebilirlik notları

uygulamanın en temel işlevleri maalesef VoiceOver ile erişilebilir değil.

uygulama yorumu

bir başka popüler ama erişilebilir olmayan PDF not aracı daha.

Uygulama kategorisi: 

Üretkenlik

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretli