timer+ pro

Uygulama açıklaması: 

timer+ pro, her türlü günlük aktiviteniz için kullanabileceğiniz bir kronometre ve sayaç uygulamasıdır. uygulamanın kullanım senaryoları sizin ihtiyaçlarınız ve hayal gücünüzle orantılı olarak genişlemektedir. ders çalışmak, yemek pişirmek, sınav süresini takip etmek, sporcuysanız antrenmanlarınızı yönetmek, belirli bir etkinlik için (örn. kitap okumak yada televizyon seyretmek) ne kadar vakit ayırdığınızı takip etmek, belirli aralıklarla içmeniz gereken ilaçları tam zamanında içmek gibi yüzlerce zaman merkezli aktivite için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. bu uygulamayla:
sayaç ve kronometreler ayarlayabilir, birden fazla sayacı eş zamanlı başlatıp duraklatabilir, dilerseniz sayaçlarınızı 64 tekrara kadar otomatik şekilde döngüye sokabilir, sayaçlarınız için farklı alarmlar belirleyebilir, aktif sayaçlarınızı uygulamayı açmadan widget ekranından takip edebilir ve bütün bunları tek dokunuşla hızlı ve pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumludur.

uygulama yorumu

işlev genişliği bakımından daha önce tanıttığım "Time glass" benzeri bir uygulama. fakat, ben bu uygulamanın arayüzünü yeterince akıcı bulmadığımdan iki uygulama arasında tercih yapacak olsam "Timeglass" uygulamasını seçerdim. bu öznel değerlendirmeden ayrı olarak uygulamanın nesnel eksikliklerine gelirsek: tıpkı "Timeglass" gibi kategori desteği yok ve sayaçların geçmiş kaydını tutmuyor.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz