star eGazete

Uygulama açıklaması: 

Star e-Gazete uygulaması ile mobilde basılı gazete okuma deneyimini en üst seviyede yaşayın. Kullanıcı dostu arayüzü ile Star Gazetesi artık her an her yerde parmaklarınızın ucunda!
Cumartesi, Pazar, Açık Görüş ekleri ve daha fazlası hemen yanınızda. Seneler öncesine kadar uzanan geniş arşivden dilediğiniz Star Gazetesi sayısını anında bulabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.
Kitaplık : Geçmişten günümüze kadar birçok sayıyı bulabilirsiniz. Tarih aralığı seçerek veya arama özelliğini kullanarak dilediğiniz sayıya ulaşmanız çok
hızlı olacak!
Satın Aldıklarım : Sahip olduğunuz tüm sayıları burada bulabilirsiniz. Sekmelere ayrılmış şekilde sunulan bu bölümde gazete ve eklerinden okumak istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz.
Arşiv : İndirmiş olduğunuz gazete ve ekleri içerir. İnternetiniz o an olmasa dahi indirilmiş sayıları anında okuyabilirsiniz.
Favoriler : Beğendiğiniz bir sayıya daha sonra hızlı bir şekilde ulaşmak için aklınızda tutmanıza gerek yok! Favoriye alın ve daha sonra satın almak ve
okumak için kenara bırakın!
Tarih Seç : Belirli bir tarihteki sayıya nasıl ulaşırım diye üzülmeyin! Gelişmiş tarih belirleme özelliği ile istediğiniz sayıya hemen ulaşabilirsiniz!
Arama : Uygulama içerisinde arama özelliğini kullanarak yazacağınız bir kelime ile dilediğiniz sayıya anında ulaşabilirsiniz.
Ekler : Tüm bölümlerde yer alan sekmelerin içerisinde Star Gazetesi ve eklerini bulabilirsiniz.
Harika bir okuma deneyimi yaşamak ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen indirin!
Abonelik Paketleri
1 Haftalık: 1,99 TL
1 Aylık: 3,49 TL
3 Aylık: 9,99 TL
6 Aylık: 15,99 TL
1 Yıllık: 29,99 TL
* Abonelik bedeli satın alma onayının ardından iTunes hesabınıza yansıtılacaktır.
* Cihazınızın ayarlar bölümünde yer alan “Auto-Renew” (otomatik yenile) ayarı abonelik periyodu bitiminden 24 saat öncesine kadar kapatılmadıysa, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. 
* Yenileme işlemi için itunes hesabınızdan çekim işlemi, abonelik bitiminden 24 saat öncesinden yapılabilir.
* Satın alma işleminden sonra cihazınızın “Account Settings” bölümünden “Auto Renew” (otomatik yenile) kapatılarak, sonraki abonelik döneminde yenileme
işleminin yapılması engellenebilir. 
* Aktif abonelik periyodu içinde, aktif abonelik iptal edilemez.

Uygulama ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 
Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
http://www.star.com.tr/gizlilik-politikasi/
Kullanım Koşulları (Terms Of Use)
http://www.star.com.tr/kullanim-kosullari/

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile kullanılamaz durumdadır. çok fazla etiketsiz buton bulunuyor, tarih seçtiğimiz takvim erişilebilir değil, sayılara ulaşmak fazlasıyla zor ve içeriğin kendisi erişilebilir değil vs. kısaca vakit kaybı.

Uygulama kategorisi: 

Gazete bayisi

Uygulama erişilebilir mi?: 

Kullanılamaz durumda

Düğme etiketleri: 

Bazı butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz