all timers

Uygulama açıklaması: 

all timers, basit ve kullanışlı bir zamanlayıcı sayaç uygulamasıdır. bu uygulamayı kullanarak günlük basit rutinlerinizi kolayca takip edip zamanlayabileceksiniz. 15 dakika sonra çayın altını kapamak, sarj olan powerbank'ınızı fişten çekmek, yarım saat kitap okumak vs... all timers uygulamasını kullanarak:
geri sayım sayaçları oluşturabilecek, sayaçlarınız için farklı alarm tonları belirleyebilecek, sayaçlarınıza kısa notlar ekleyebilecek, sayaçlarınızı tek dokunuşla başlatıp duraklatabilecek, daha sonra dilerseniz sayaçlarınızı değiştirebilecek, birleştirebilecek, sırasını değiştirebilecek veya silebileceksiniz. bütün bunları sade ve kullanışlı bir arayüz altında yapabileceksiniz.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumlu biçimde çalışmaktadır. her hangi bir sayacı başlatıp duraklatmak için sayaca çift dokunmanız yetecektir.

uygulama yorumu

basit bir uygulama. geri sayım dışında başkaca bir sayaç tipini desteklemiyor fakat arayüzü oldukça rahat. bence tek eksisi sayaçların gruplanamaması. ileri düzey ihtiyaçlar için değil ama, basit ihtiyaçlar için sade bir uygulama arayanlar tercih edebilir.

Uygulama kategorisi: 

Yardımcılar

Uygulama erişilebilir mi?: 

Tamamen erişilebilir

Düğme etiketleri: 

Tüm butonlar etiketli

Uygulama ücretli mi?: 

Ücretsiz