Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

mega

MEGA, kullanıcı kontrolünde şifreli bulut depolama hizmeti sunan, standart internet tarayıcıları, windows, linux, mac, android ve ios gibi birden çok platform desteği bulunan bir cloud servisidir. peki ama kullanıcı kontrolü de ne anlama geliyor?Diğer cloud servislerinin aksine, mega'da tutulan verilerin şifreleme ve deşifreleme işlemleri sadece istemci cihazlar tarafından yapılır. dolayısıyla şifreyi çözen anahtar sizde olduğundan, parolanızı unuttuğunuzda mega parolanızı sıfırlayamaz ve verilerinizi okuyamaz. bu sebeple anahtarınızı kaybetmemelisiniz.

pCloud

pCloud, müzik, resim, video ve belgeler gibi kişisel dosyalarınızı saklamanın güvenli ve güçlü bir yolunu sunuyor. dosyalarımızı kolayca yedeklemek ve tüm aygıtlarımızdan nerede olursak olalım onlara ulaşmak isteriz. bu yüzden cloud servisleri iyi birer çözümdür. pCloud bu işi kolay, güvenilir ve hızlı biçimde yapabileceğiniz bir cloud servisidir. üstelik 10 gb depolama alanı da ücretsiz!

lookmark

lookmark, film, müzik, kitaplar, podcastlar, ve uygulamalar gibi iTunes içeriklerini yönetmenin=yerimlerine eklemenin etkin bir yoludur. lookmark uygulamasını windows pc dahil tüm aygıtlarınızda kullanabilir ve böylece içeriklerinizi tüm aygıtlarınızda eşzamanlayabilirsiniz. örneğin: bir iOS uygulamasının dikkatinizi çektiğini, ama şu an indirmek istemediğinizi ama daha sonra incelemek istediğinizi düşünün. uygulamayı lookmark uygulamasına göndererek, daha sonra incelemek için kaydedebilirsiniz. lookmark uygulamasının yetenekleri bununla sınırlı değil.

all timers

all timers, basit ve kullanışlı bir zamanlayıcı sayaç uygulamasıdır. bu uygulamayı kullanarak günlük basit rutinlerinizi kolayca takip edip zamanlayabileceksiniz. 15 dakika sonra çayın altını kapamak, sarj olan powerbank'ınızı fişten çekmek, yarım saat kitap okumak vs... all timers uygulamasını kullanarak:

timer+ pro

timer+ pro, her türlü günlük aktiviteniz için kullanabileceğiniz bir kronometre ve sayaç uygulamasıdır. uygulamanın kullanım senaryoları sizin ihtiyaçlarınız ve hayal gücünüzle orantılı olarak genişlemektedir. ders çalışmak, yemek pişirmek, sınav süresini takip etmek, sporcuysanız antrenmanlarınızı yönetmek, belirli bir etkinlik için (örn. kitap okumak yada televizyon seyretmek) ne kadar vakit ayırdığınızı takip etmek, belirli aralıklarla içmeniz gereken ilaçları tam zamanında içmek gibi yüzlerce zaman merkezli aktivite için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. bu uygulamayla:

more timers

more timers, oldukça basit bir sayaç uygulamasıdır. uygulamayı kullanarak hızlı ve pratik biçimde geri sayım sayaçları oluşturabilirsiniz. uygulama her hangi bir ayar yapmaksızın kur çalıştır şeklinde sayaçlar kurmanızı sağlamaktadır. böylece günlük basit ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin bir çözüm getirmektedir. yapacağınız tek şey, sayacı kurup çalıştırmaktan ibarettir.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile uyumlu biçimde kullanılabilmektedir. en sağda bulunan emoji ile etiketlenmiş buton, sayacı başlatmaktadır.

Timeglass

Timeglass, kullanımı kolay ama bir o kadar da işlevsel bir kronometre ve sayaç uygulamasıdır. bu uygulama, antrenman, ders çalışma, mutfak işleri gibi günlük aktivitelerinizde ihtiyaç duyacağınız kronometre ve sayaç yetenekleriyle gelmektedir.
uygulamayı kullanarak yapabilecekleriniz:

last time

hepimizin en son ne zaman gerçekleştirdiğimizi kayıt altına almak istediğimiz aktivitelerimiz oluyor: dişçiye en son ne zaman gittiğimiz, son içtiğimiz sigara, doktor kontrolüne en son ne zaman gittiğimiz gibi... last time, tam da bu ihtiyacımıza cevap veren oldukça basit bir uygulama. uygulamayı kullanarak aktivitelerimizi en son ne zaman yaptığımızı kaydedebiliyor, aktivite tekrarlarını ekleyebiliyoruz. ilgili aktiviteyi son gerçekleştirmemizin üzerinden ne kadar zaman geçtiğini bize göstermek ise uygulamanın işi.

FancyDays pro

FancyDays pro, sizin için önemli olan günleri asla unutmamanızı sağlayacak bir etkinlik takip uygulamasıdır. bu uygulama sayesinde artık doğum günleri, evlilik yıldönümleri, konserler gibi önemli etkinlikleriniz aklınızdan çıkmayacak, günler öncesinden harekete geçebileceksiniz.
uygulama özellikleri:
-etkinliklerinizi, başlık ve tarih şeklinde ekleyebilme
-etkinlikleri kategorilere ayırma ve bu kategorileri yönetebilme
-etkinliklerinizin tekrarlanma sıklığını ayarlayabilme
-etkinlikleriniz için farklı arka plan renkleri belirleyebilme

alon dictaphone

Bu uygulama hızlı ve kolay kullanım için tasarlanmış profesyonel bir ses kaydedicidir. Röportajları, fikirleri, dersleri, toplantıları ve benzeri şeyleri
anında kaydedebilirsiniz. Gazeteciler, şarkıcılar, iş adamları, ses mühendisleri, öğrenciler ve kayıtları hızlı ve kolay şekilde yönetmeye ihtiyacı olan
herkes için mükemmel.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.