Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

ekşi sözlük

türkiyenin en popüler sosyal medyası olan ekşi sözlüğün resmi mobil uygulaması. ekşi sözlük kullanıcıları bu uygulamayı kullanarak:
*girilen entrileri bugün, gündem ve kanallara göre takip edebilir.
*web sitesinde olduğu gibi detaylı arama yapabilir.
*yazarları ve başlıkları takip listesine alabilir.
*yazarların profil ve entri istatistiklerini görebilir.
*entrileri favorileyebilir veya beğenebilir.
*her hangi bir entriyi paylaşabilir.
*entri girebilir.
*yazarlarla mesajlaşabilir.
*profil ayarlarını yapılandırabilir.

countdown++

countdown++, sizin için önemli olan günleri kaydederek o günlere kaç gün kaldığını takip etmenize yarayan kullanışlı bir uygulamadır. en yakın arkadaşınızın doğum günü, evlilik yıldönümünüz, resmi tatiller, unutulmaması gereken özel günler... kaçırmak istemediğiniz tüm etkinlikleri bu uygulamaya ekleyebilir, uygulamanın otomatik sayacı sayesinde etkinliklerinize kalan süreyi takip edebilir ve etkinlikler yaklaştıkça bildirim alabilirsiniz.

winzip pro

dünyaca ünlü sıkıştırma aracı windip şimdi de iOS cıhazınızda!

iZip pro

iZip pro, zip başta olmak üzere bilindik bir çok sıkıştırma formatını destekleyen bir uygulamadır. uygulamayı kullanarak zip uzantılı arşivler oluşturabilir; aralarında zip, rar, 7z, iso, tar, gzip, bzip ve cad gibi bilindik sıkıştırma uzantılarının da olduğu bir çok arşivden dosyaları çıkarabilirsiniz. uygulama, cıhazınızdaki fotoğraf galerisi ve müzik arşivinin yanısıra iCloud drive, dropbox, google drive, OneDrive ve Box gibi bulut ortamlarını desteklemektedir.

iTransfer pro

iTransfer pro cloud servisleri ve ftp, ftps sunucuları gibi ortamlar için dosya yükleme ve indirme başta olmak üzere standart dosya işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz; ayrıca ddahili dosya görüntüleyicisiyle de bilindik dosya türlerini görüntülemenize yarayan bir uygulamadır. Uygulama öncelikli olarak ortamlar arası dosya transfer işlevlerini kolaylaştırmaya dönüktür.
temel özellikler:
*Dropbox, google drive, OneDrive ve box gibi cloud servisleri ve ftp, sftp ve ftps sunucuları için dosya yükleme ve indirme desteği.

just timers

just timers; siri kestirmeleri desteği ve basit arayüzüyle dikkat çeken bir kronometre=zamanlayıcı uygulamasıdır. bu uygulamayı kullanarak aynı anda birden fazla zamanlayıcı çalıştırabilir ve bu zamanlayıcıları siri kullanarak sesinizle kontrol edebilirsiniz. zamanlayıcılarınızın her biri için siri kestirmeleri atayabileceğiniz gibi, tüm zamanlayıcılarınızı aynı anda kontrol edecek kestirmeler de kullanabilirsiniz.
temel özellikler:

weather gods

weather gods milyonlarca bölgenin ayrıntılı hava durumu bilgilerini eşsiz bir görsellik, güçlü grafikler, hava durumuna uygun ses efektleri ve kolay kullanılan bir arayüz ile iOS cıhazınıza getiriyor. böylelikle ayrıntılı veriler sizin için rakamlardan ibaret olmaktan çıkacak; adeta hava durumunu tüm duyularınızla yaşayacaksınız. üstelik bunu yaparken de hava durumuna ait hiç bir teknik ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. evet; doğru anladınız!

arda'nın mutfağı

Herkese Merhaba,

speedtest by ookla

Speedtest, internet bağlantınızın hızını, daha doğru bir ifade ile servis sağlayıcınızın size sağlayabildiği maksimum hızı test edebileceğiniz hafif ve kullanışlı bir uygulama. Uygulama basit bir arayüz altından, size en yakın serverlerden seçim yaparak basit download, upload ve ping testleri yapıyor. İsterseniz server listenizden elle de seçim yapabiliyorsunuz. Uygulama gerçekleştirdiğiniz hız testlerinin kayıtlarını da tutuyor. Dilediğiniz zaman bu kayıtlara erişebiliyor, sıralayabiliyor, paylaşabiliyor yada silebiliyorsunuz.

mhrs mobil

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, iPhone telefonunuz ve iPad tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.
MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.