Uygulama dizini

kunduz

Kunduz; YKS,LGS, AYT, TYT,YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan ve EBA test çözümü isteyen öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Özel ders ve dershaneye kıyasla en az 10 kat daha hızlı ve daha ekonomik! EBA gibi uzaktan eğitim programlarından konuları tekrar ederken, Kunduz sayesinde de anlamadığın sorun kalmasın!

galatasaray SK

Galatasaray Mobil Uygulaması ile

diyanet fetva

Diyanet Fetva Mobil Uygulaması,
Vatandaşlarımızca Diyanet İşleri Başkanlığına en sık sorulan, e-Devlet sistemi üzerinden yayımlanmış olan dini soruları ve bunlara Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığınca verilen fetvaları içermektedir.
Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan uygulamada; inanç, sosyal hayat ve ibadet hayatına dair kategorize edilmiş birçok ana başlık ve bunların alt başlıkları bulunmaktadır.

semerkand dergilik

Semerkand Dergileri artık dijital medyada!
Semerkand Dergillerini artık telefon ve tabletinizden de okuyabilirsiniz. Hatta dilerseniz yazıları sesli olarak da dinleyebilirsiniz. Semerkand Dergilerini interaktif içerikleriyle keşfetmek için şimdi yükleyin.

Nureddin yıldız

- Sosyal Doku Vakfı tarafından planlanıp hazırlanan ve Nureddin Yıldız hocamızın tüm sohbetlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bugüne kadarki en kapsamlı uygulamadır. - Uygulamanın ilk sayfasında en güncel, en yeni 5 videoya yer verilmektedir. - Bu uygulama sayesinde Nureddin Yıldız hocamızın 1500’e yakın sohbetine ve güncel tüm sohbetlerine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabileceksiniz. - Uygulamanın izleme seçeneğinde, Youtube altyapısı kullanılmıştır. Dolayısıyla internet hızınıza göre izleme seçeneği oluşturulacaktır.

Diyanet hafız

Bu uygulama Kur'ân-ı Kerîm ‘in tamamını ezberleyerek Hafız olmak isteyenler için hazırlanmıştır. Ancak hedef kitlede sadece Hâfız olmak isteyenler değil Kur’ân-ı Kerîm’in bir kısmını ( belli sureler, ayetler veya cüz ) ezberlemek isteyenler için de seçenekler sunulmuştur. Diyanet Hâfız dilediğiniz ayet, sure veya ayetleri dilediğiniz sayıda tekrar tekrar dinleme veya yüzünden okuyarak takip etme imkanı sunar. Diyanet Hâfız ile Kur'ân-ı Kerîm ezberlemek artık çok ama çok kolay.
Özellikler:

Udemy

Udemy, uzman eğitmenler tarafından verilen 130.000'den fazla video kursun yer aldığı bir online öğrenim platformudur. Python ve Java gibi programlama dillerinden tasarım, çizim, yazarlık ve yoga gibi kişisel gelişim kurslarına kadar birçok farklı konuda kurslara kaydolun. Udemy'de yeni yetkinlikler geliştiren, kariyerlerinde ilerleyen ve yeni hobiler keşfeden 40 milyondan fazla öğrenciye katılın. DİLEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ÖĞRENİN: Kodlama ve veri biliminden pazarlama, Photoshop ve yogaya kadar 2000'den fazla konuda yayınlanan kursları keşfedin.

9to5mac

Apple dünyasıyla alakalı en sıcak haberlerin yer aldığı 9to5mac artık iOS ve iPadOS cihazlarınızda. 9to5mac uygulaması, web sitesi deneyimini parmaklarınızın ucuna getiriyor. En son apple haberlerini topluluk yorumlarıyla birlikte görün, haberleri paylaşın ve en son haberler için bildirim alın. 9to5mac web sitesinin iOS ve iPadOS cihazlar için optimize edilmiş deneyiminin keyfini çıkarın.

erişilebilirlik notları

uygulama VoiceOver ile erişilebilir olarak kullanılabilmektedir.

Agora

Agora, kullanımı oldukça kolay bir podcast uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak podcast içeriğinizi dinleyip yönetebilir, ilgi çekici podcastler bularak onlara abone olabilir ve abone olduğunuz podcastlerin yeni bölümlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Elbette agora’nın özellikleri bunlarla sınırlı değildir.

downcast

downcast: güçlü, kullanımı kollay ve aradığınız tüm podcast özelliklerine sahip bir podcast aracı. downcast, podcast dinleme ve yönetme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için tasarlandı.
özellikler:
arama ve abone olma:
**podcastleri arayın: anahtar kelimeler ile ilgi alanınıza yönelik podcastleri bulun ve abone olun.
**podcast linkini kullanın: yayın linkine ulaştığınız her hangi bir podcasti uygulamaya gösterin ve kolayca abone olun.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.