Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

time line

timeline, hayatınızdaki önemli olayları yakalayıp kaydetmenize yardımcı olan basit bir günlük ve not tutma uygulamasıdır. uygulamayı klasik tarzda günlük tutmak, yapılacaklar listeleri oluşturmak, tatilinizin-seyahatinizin ayrıntılarını kapsayan notlar tutmak, hayatınızdaki dönüm noktalarını kaydetmek gibi bir çok farklı amaçla kullanabilirsiniz. uygulama bu amaçların hepsine uygundur.

fast random number generator

fast random number generator, kullanımı kolay olmasına rağmen işlevsel olmayı başarmış bir rastgele sayı üretecidir. uygulamayı kullanarak belirlediğiniz aralıktan rastgele bir sayı üretebileceğiniz gibi(örneğin, 1 ile 50 arasında 9), yine sizin belirlediğiniz bir aralıktan yine sizin tercih ettiğiniz kadar sayıyı içeren çoklu sayı setleri(örneğin 1 ile 50 arasında 8 rastgele sayı: 3 8 14 22 28 37 45 50) oluşturmanız da mümkündür.

knight commander

tarih sahnesine yeni çıkan bir aşiretin lideri olmaya ne dersiniz? ilk başta sadece 4 adamınız var, onların sizin vereceğiniz görevleri başarmak için enerjiye dolayısıyla da yiyecek toplamaya, ve uyumaya ihtiyaçları var. bütün bunlarla ilgilenmeye başlayarak ve bu arada, adamlarınızın resmini ve ismini değiştirerek onlara kimlik vermeyi unutmadan işe koyulun!

the random number generator

bir çekiliş veya benzer başka bir oyun: hiç farketmez! istediğiniz bir aralıkta rastgele sayılar mı üretmeniz gerekiyor? the random number generator kullanarak tamamen tesadüfi şartlarda sayılar ürettiğinizden emin olacaksınız.
minimum ve maksimum değeri seçin; the random number generator sizin için o aralıkta rastgele bir sayı üretsin. bununla da bitmiyor, üretilen numarayı sesli dinlemeniz, çekiliş geçmişini görüntülemeniz ve arayüz ile fonksiyonları kişiselleştirmeniz de mümkün.
temel özellikler:
*tamamen rastgele sayı üretebilme.

randomiser

seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? birden fazla seçenek arasında rastgele bir seçim yapmaya mı ihtiyacınız var? randomiser tam da bu senaryolarda yardımınıza yetişiyor. listenizi oluşturun ve rastgele bir sonuç alın. işte bu kadar! üstelik oluşturduğunuz listeleri kaydedebilecek, başkalarıyla paylaşabilecek ve iCloud senkronizasyonu sayesinde onlara tüm cıhazlarınızdan erişebileceksiniz.
temel özellikler:
*metin veya numaralı listeler oluşturma.
*oluşturulan listelere dilediğiniz kadar öğe ekleme.
*öğeleri düzenleme ve silme.

sayaç

Sayaç uygulamasi, kullanımı kolay bir dijital sayma programıdır.
Özellikler:
*Basit ve kullanışlı arayüz
*Sayısiz sayaç kullanabilme
*Her sayaç için farklı renk kullanabilme
*(-10, +10) arası sayma aralığını belirleyebilme.
*sayacın başlayacağı sayıyı belirleyebilme.
*sayımı sesli olarak anons edebilme.
*son sayımı geri alabilme.
*sayacı başa alabilme.
*sayacı silebilme.
*Sayaç geçmişini Excel veya CSV olarak dışa aktarabilme

randomize list

randomize list, kullanımı kolay bir rast gele liste sıralayıcı uygulamadır. uygulamayı kullanarak listeler oluşturabilir ve liste öğelerini rast gele sıralayabilirsiniz. arkadaşlarınız arasında çekiliş yapmak, bir işi yapma sırasını kurayla belirlemek gibi işlerde uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.
uygulama ile: liste oluşturmak, listeye dilediğiniz sayıda öğe eklemek, bir öğeyi birden fazla kez eklemek, öğeleri isimlendirmek, öğeleri silmek, dilediğiniz sayıda sıralamak, listenin kaç kez sıralandığını görmek ve listeyi tamamen temizlemek mümkündür.

audic

audic, videolarınızı ses dosyalarına kolayca dönüştürmenize yarayan bir uygulamadır. uygulamayı kullanarak hemen her tür videodan ses dosyaları oluşturabilir, oluşturulan ses dosyalarınızı uygulamanın kendi oynatıcısında dinleyebilir veya diğer uygulamalara gönderebilirsiniz.
audic dönüştürme ve çalmada bilindik bir çok video formatını(MP4, AVI, FLV, MKV, MPEG, 3GP, M4V, MOV, MPG) ve ses formatını(MP3, AAC, M4A, OGG, FLAC, M4R, WAV, WMA) destekler.

mp3 converter

mp3 converter, adından da anlaşılacağı gibi video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır. uygulama; wifi yoluyla aynı ağdaki aygıtlardan, galerinizden, cloud hesaplarınızdan, iTunes yoluyla ve diğer uygulamalardan eklediğiniz videoları kolaylıkla ses dosyasına dönüştürür. videolarınızı varsayılan modu kullanarak hiç bir extra ayara dokunmadan hızlıca mp3 olarak kaydedebileceğiniz gibi; gelişmiş modu kullanarak mp3, ogg, m4a ve adx formatlarından birini de seçebilirsiniz.

calendarium

hepimiz tarihte bugün gibi şeylerle karşılaşmışızdır. bu tip basit ama dikkat çekici şeyler sayesinde yeni şeyler öğrenmek ve araştırmak daha eğlenceli bir hal alır. kısacası, tarihte bugün bölümleri takvimlerin eğlenceli kısımlarındandır diyebiliriz. işte calendarium da bu konseptte hazırlanmış bir küçük takvim uygulamasıdır. uygulama, içinde bulunduğunuz günde gerçekleşmiş tarihi olayları kronolojik bir sırayla önünüze koyuyor. dilerseniz olaya dokunarak ilgili olayın vikipedi sayfasına gidebiliyorsunuz. olayları arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.