Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

Loadstone-gps

Loadstone GPS görme engelli yayaların görenlerin daha önce gittikleri her yere görmeden rahatça gitmelerini sağlayan bir navigasyon uygulamasıdır. Görme engelliler için, görme engelli bir geliştirici tarafından geliştirilmiş, güçlü ve kolay kullanışlı bir uygulamadır.
Özellikler
* Özellikle erişilebilir olarak Voice Over kullanıcıları için tasarlandı,
* Temel özelliklerin kullanımı internet erişimi gerektirmemektedir

yemek sepeti

appstore açıklaması

Karanlık Oda

Karanlık Oda”, orjinal adı “A dark room”, fiyatı da sadece59 kuruş. Üstelik oyunun açıklaması, ücretsiz sürümünü deneyin şeklinde ifade ile başlıyor. Oyunun Karanlık oda free isminde bir de ücretsiz sürümü de mevcut.

Braigo companion

Birilerinin size resimleri tanımlamasını ve resimlerdeki yazıları okumasını istediniz mi? Bu işler için sürekli birilerine mi ihtiyaç duydunuz? Braigo ile, bu dertleriniz sona eriyor...

Arabic, Arapça İngilizce, İngilizce Arapça sözlük

Bu kullanışlı ve basit sözlük uygulaması, Arapça öğrenmek isteyenler için oldukça başarılı bir sözlük uygulamasıdır. 94000 İngilizce sözcük, 96000 Arapça sözcük içermektedir.
Sözlük çevrimdışıdır, İnternet bağlantısı gerektirmez. Uygulamanın metin çevirmeni gibi bazı özellikleri uygulama içi satın alma gerektirmektedir. Ayrıca uygulamada kelime oyunları gibi basit oyunlar da vardır.

Özellikler:

WordWeb Thesaurus Dictionary

WordWeb, en başarılı Thesaurus yani İngilizce-İngilizce sözlüklerden bir tanesi. Uygulama gayet erişilebilir ve başarılı. Ancak maalesef uygulama dili de İngilizce. Gerçi İngilizce İngilizce sözlüğün de İngilizce olması beklenir zaten.

Özellikleri:

simpleMic

simpleMic, ilginç ve farklı arayüz konseptiyle dikkat çeken bir ses kayıt uygulamasıdır. şöyleki: ses kayıt programlarında gördüğümüz klasik record pause stop düğmelerinin aksine, simpleMic bu işlemleri basit parmak hareketleriyle oldukça pratik bir biçimde yapmayı sağlıyor. peki nedir bu basit parmak hareketleri derseniz; sağa itince kayıt başlar, sola itince kayıt sonlanır. dokununca kayıt duraklatılır tekrar dokununca kayıt kaldığı yerden devam eder. böylelikle düğmelere doğru süpürme hareketine gerek olmaksızın pratik bir kullanım elde edilmiş olur.

quick record

quick record: iOS cıhazınızla ses kaydetmenin hızlı ve efektif bir yolu. uygulama, kaydını yapmak istediğiniz anlara odaklanmanızı sağlayacak konforlu kayıt, organizasyon ve paylaşma seçenekleriyle birlikte geliyor. işte belli başlı özellikler:

pocket recorder

pocket recorder, kör iOS kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış bir ses kayıt uygulamasıdır. kullanıcıların basit ses kayıt ve saklama ihtiyacı düşünülerek geliştirilmiştir. uygulamanın avantajı, kullanım ve dolaşımı zor ve zahmetli ses kayıt uygulamalarının aksine oldukça basit bir arayüz sunuyor olmasıdır. pocket recorder kullanarak: ses kaydı yapabilir, ve bu kayıtları dinleyebilir, kayıtlarınızı dropboxa atarak diğer aygıtlarınızdan ulaşabilirsiniz.

interact

interact başta iCloud ve google olmak üzere, iOS cıhazlarınıza kurulu hesaplardaki kişileri yönetmeyi sağlayan güçlü, pratik ve kullanımı kolay bir uygulama. interact ios'taki yerleşik kişiler uygulamasıyla yapılamayan bir çok şeyi yapma imkanı verdiği gibi, pratik ve iyi düşünülmüş arayüzü sayesinde standart rehber işlemlerini de kolaylaştırıyor. işte interact kullanarak yapabilecekleriniz.
kişi grupları oluşturmak(aile iş arkadaşları vs gibi) ve bu grupları yönetmek.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.