Uygulama dizini

Kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

itranslate

iTranslate önde gelen çeviri ve sözlük uygulamasıdır. 100’dan fazla dilde metin ve internet sayfa çevirisinde bulunun, veya bu dillerde karşılıklı ses konuşmaları yapmaya başlayın. Yeni Çevrimdışı Modumuz, sizlerin iTranslate’i pahalı dolaşım ücretleri ödemek zorunda kalmadan ülkeniz dışında kullanmanıza izin vermektedir. ● 100’dan fazla dilde çevirilerde bulunun. ● Erkek veya kadın sesinde çevirileri dinleyin. ● Farklı lehçeler arasında geçiş yapın. ● Eş anlamlıları ve farklı anlamlıları içeren sözlükler.

e-devlet

Yeni e-Devlet Kapısı iOS uygulaması ile www.turkiye.gov.tr adresindeki hizmetler artık mobil cihazınızda. Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.

Braille writer

braille writer, braille ve görsel yazı sistemleri arasında çevrim yapmanızı sağlar. böylece braille dünyasına adım atabilirsiniz. uygulama braille öğretenler ve öğrenenler için pratik bir araçtır.

ibraille

kör insanların okuyabileceği bir şeyler yazmayı hiç düşündünüz mü? Braille yazı sistemini merak mı ediyorsunuz? bu klavye tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. ibraille, braille bilmeye gerek duymaksızın kısaltmalardan arındırılmış temel braille sisteminde yazmayı sağlar. ibraille klavyesi tüm uygulamalarda kullanılabilir ve yazdığınız metnin braille karşılığını üretir ve üretilen bu çıktı her hangi bir braille yazdırma işi için referans olarak kullanılabilir. böylece siz de braille dünyasına güvenli bir başlangıç yapmış olursunuz.

shareTheMeal

BİRLİKTE AÇLIĞA SON VEREBİLİRİZ! ShareTheMeal, telefonunuzda bir dokunuşla aç bir çocuğu beslemenize yarayan Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı'nın bağış uygulamasıdır. Açlık yüzünden ölen insanların sayısı HIV, sıtma ve tüberkülozun toplamından daha fazla, ama iyi haber açlık tamamen çözülebilir bir sorun! Akıllı telefonlar, dünyadaki aç çocuk sayısının 20 katı. Yardımlarınızla birlikte, açlığın olmadığı bir dünyaya ulaşan nesil olabiliriz!

hepsi burada

Ramazana özel indirimlerle gıda malzemelerinden teknoloji alışverişine kadar tüm ihtiyaçların, kesintisiz teslimatla kapında. EVDEN ALIŞVERİŞİN GÜVENİLİR YOLU HEPSİBURADA İLE TÜM İHTİYAÇLARIN KAPINA GELSİN! #EVDEKAL Benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşaman için uygulamamızda yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Hepsiburada’dan yapacağın alışverişini tamamladıktan sonra sipariş bilgilerini gizleyebileceğin yeni özelliğimizi artık yayında. Bu özelliği kullandığında, uygulama bildirimlerinin kapandığını unutma. Sipariş bilgilerini tekrar gösterime açmak için müşteri hizmetlerini araman yeterli.

türk kızılay mobil bağış

Kuruluşundan bugüne yürüttüğü insani yardım faaliyetleri ile milyonlarca insana ulaşan Türk Kızılay, bu çalışmalarını bağışçılarından aldığı güçle yerine getirmektedir. Siz de insani yardım faaliyetlerine bağışta bulanarak Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz. TÜRK KIZILAY MOBİL BAĞIŞ UYGULAMASINDA NELER VAR? Genel Bağış, Sosyal Yardım Bağışları, Uluslararası Bağışlar, Afet Müdahale Bağışları, Zekât, Adak ve Kurban Vekaleti, Fitre, Fidye gibi bir çok kategoride bağış seçenekleri sunan uygulama ile insani yardımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

pretext

pretext, çok kullanışlı ve basit bir arayüzle işlevsel özellikleri birleştirmeyi başarmış bir metin editörüdür. uygulama özellikle markdown desteği ve ios dosyalar entegrasyonuyla dikkat çekmektedir.

Pretext, klasik düz metin desteğini geri al ve yinele komutlarıyla genişletir. Dosyalar entegrasyonu sayesinde de cıhazınızda veya cloud hesaplarınızdaki metin dosyalarını oluşturabilir; düzenleyebilir ve içe veya dışa aktarabilir.

raindrop.io

raindrop.io,güçlü özelliklerle donatılmış bir yer imi yöneticisidir. Uygulamayı kullanarak webde ilginizi çeken makale, video fotoğraf gibi içerikleri daha sonra kolayca erişmek için arşivleyin. Yerimlerinizi yönetmek için, her hangi bir web tarayıcı yerine raindrop.io Uygulamasını kullanmanın oldukça fazla avantajı vardır.
•Uygulamayı kullanarak yerimlerinizi iç içe grup ve koleksiyonlarda toplayabilirsiniz. Ek olarak,yerimlerinizi etiketlemeniz de mümkündür. Gruplar, koleksiyonlar ve etiketler yerimlerinizi organize etmenize yardımcı olur.

Streaks

STREAKS, İyi alışkanlıklar edinmenize yardımcı olan bir alışkanlık takibi ve yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak Her gün için tamamlanacak maksimum 12 görevi izleyin. Görevleri tamamladıkça işaretleyin ve performansınızı gün gün takip edin. Ayrıca bir alışkanlığı istikrarlı olarak en fazla kaç gün yaptığınızı, yani alışkanlık zaman serilerinizi kolayca görebilirsiniz. Bir alışkanlığın zaman serisi ne kadar uzunsa sizin için işler o kadar yolunda demektir. Ek olarak; aktivite geçmişinizi dilediğiniz zaman tekrar düzenleme imkânına da sahipsiniz.

Sayfalar

Uygulama dizini beslemesine abone olun.