iPhone sıfırlamak hakkında deneyimlerim

Giriş: 

Bugün ayfonunuz'da önemli bir sorun varsa bunu kökten çözmek için yapılacak çözümlerden birini konuşacağız. iPhone’un nasıl sıfırlanabileceğine yakından bakacağız. Bu sıfırlama işleminin ne kadar sürdüğünü, sıfırladıktan sonra nelerin olacağını beraber konuşacağız. Aşağıdan yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

İnceleme detayı: 

Merhaba, iPhone’da önemli bir sorunla karşılaştıysanız ve iPhone’la yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız iPhone'unuzu sıfırlamak sizin için bir çözüm olabilir. Eğer böyle bir çözüm bulduysanız beraber gelin iPhone’un nasıl sıfırlanabileceğine yakından bakalım.

iPhone nasıl Sıfırlanır?

İlk önce ayarlar uygulamasına giriyoruz. Burada genel bölümüne giriyoruz. Burada en altlara doğru sıfırla diye bir düğme olacak.sıfırla'ya bastığımızda bizi birkaç seçenek karşılıyor. Biz burada tüm içerikleri ve ayarları sil kısmına deyineceğiz. Fakat diğer kısımlardan da şöyle küçük bir örnek vereyim. Ana ekran yerleşimini sıfırla düğmesi, bu sizin ana ekran yerleşiminde oluşturduğunuz özelleştirmeleri ve uygulama düzenlemelerinizi sıfırlar. Tüm içerikleri ve ayarları sil işlemini yapınca ayfonunuz da size ait olan her şey siliniyor. Yani iPhone’unuzu daha yeni kutudan çıkarmışsınız, hiçbir şey yükleyip hiçbir ayar yapmamışsınız gibi oluyor. Bu işlemi başlattıktan sonra süreç ortalama 1 dakika sürüyor. Yani ben de 50 saniye gibi bir sürede işlem hallolmuştu. Tam olarak süre tutmadım ama 2 dakikadan az sürdüğünü söylemeliyim. Bu konuda da Apple’ı bir kez daha takdir etmek lazım. Ben windows bilgisayarı sıfırlarken çok uğraşmıştım çünkü. Sıfırladıktan sonra yapacağınız kurulumu da ayrı bir yazımda paylaşacağım. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

Hangi cihaz ya da cihazlarla test edildi?: 

iPhone

Kategori: 

Eklemek istedikleriniz: 

Not, ben engelsiz Apple’da içerik yazmaya başlayan bir kullanıcıyım. Daha yeni başladım. İnşallah sizlerin aklınızdaki soruları cevaplayacak türdendir ve inşallah içinizdeki merakı yok etmiştir. İnşallah çözüm derim işinize yaramıştır. Yani inşallah bir yerde size yardımcı olmuştur bunlar. Benim tek amacım o zaten. Yeni başlamış olduğum Bu serüvende başarılı olmak için sizlerin desteğine ihtiyacım var. O yüzden yazarken kötü yaptığım ya da eksik anlattığım bilgileri lütfen yorumlar kısmında belirtin. Belirtin ki ben de yeni başlamış olduğum bu serüvende başarılı olayım. Kendinize çok iyi bakın. İyi günler...